Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #22179

Töödejuhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ülesandeks on korraldada ca 50 inimese tööd, tagada katkematu tööprotsess ning tellimuste kvaliteetne ja õigeaegne täitmine.

  • Töö toimub kahes vahetuses!

Ootused kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame:

  • tootmisjuhi või meistri töökogemust
  • organiseerimisvõimet ja head suhtlemisoskust
  • koostöövõimet ja oskust alluvaid motiveerida
  • ausust ja lojaalsust
  • eesti ja vene keelele oskust
  • arvuti kasutamise kogemust (Word, Excel)
  • lisaeeliseks on soome keele oskus

stabiilset tööd suures rahvusvahelises ettevõttes, motiveerivat kompensatsiooni ning kaasaegset töökeskkonda.

Lisainfo

CV palume saata konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse ARIKO ReServ, e-mail: cv@areserv.ee
Märgusõna:"Baltic-Clean"

Tööpakkumise number
#22179