Värsked tööpakkumised

Töödejuhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 37690

Tööpakkumise number

37690

Töö kirjeldus

Pakume tööd töödejuhatajale kelle tööülesanneteks on ehitusobjektide projektdokumentatsiooni läbivaatamine eelarveliste mahtude arvutamine, hinnapakkumiste tegemine ja objektil tööülesannete andmine ja nende kontrollimine jne.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame ehitusalast eriharidust, eelnevat töökogemust ehitusel,arvutioskust,eesti ja vene keele oskust, kasuks tuleb soome keel.

Omalt poolt pakume ametiautot, telefon,kindlat kuupalka+tööpanusele vastavat lisatasu,arenemisvõimalust ja meeldivat kollektiivi.

Lisainfo

CV palume saata
info@allomerehitus.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
19. detsember 2004
Kuulutus sisestati:
19. november 2004