Värsked tööpakkumised

Töödejuhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 62465

Tööpakkumise number

62465

Töö kirjeldus

ettevõtte karjäärides kaevandustööde ja kruusa ja killustiku tootmise organiseerimine
ehitusjäätmete purustuse korraldamine jäätmekogumisplatsidel ja tellija ehitusobjektidel
purustusseadmete tehnilise korrasoleku tagamine
toodetavate puistematerjalide kvaliteedi tagamine
arvestuse pidamine kaevandusmahtude ja toodetud materjalide koguste üle
tähtaegadest kinnipidamise jälgimine
töö käigus tekkivate küsimuste lahendamine
tööde käsitlemisel vajalike dokumentide ja aruannete vormistamine

Nõudmised kandidaadile

aktiivsus
algatusvõime
ausus
autojuhilubade olemasolu
korrektsus ja täpsus

Ettevõte pakub

kaasaegseid töötingimusi
konkurentsivõimelist palka
mitmekesist tööd arenevas keskkonnas

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
17. aprill 2006
Kuulutus sisestati:
17. märts 2006

AS Level on 1990.a. Saare maakonnas tegutsev ettevõte,mille tegevusaladeks on teedeehituslikud tööd; killustiku, betooni, asfaltbetooni tootmine; ekskavaatori, buldooseri ja transpordi teenuste osutamine, ehitus lammutusjäätmete käitlemine