Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62465

Töödejuhataja

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ettevõtte karjäärides kaevandustööde ja kruusa ja killustiku tootmise organiseerimine
ehitusjäätmete purustuse korraldamine jäätmekogumisplatsidel ja tellija ehitusobjektidel
purustusseadmete tehnilise korrasoleku tagamine
toodetavate puistematerjalide kvaliteedi tagamine
arvestuse pidamine kaevandusmahtude ja toodetud materjalide koguste üle
tähtaegadest kinnipidamise jälgimine
töö käigus tekkivate küsimuste lahendamine
tööde käsitlemisel vajalike dokumentide ja aruannete vormistamine

Ootused kandidaadile

aktiivsus
algatusvõime
ausus
autojuhilubade olemasolu
korrektsus ja täpsus

Ettevõte pakub

kaasaegseid töötingimusi
konkurentsivõimelist palka
mitmekesist tööd arenevas keskkonnas

Tööpakkumise number
#62465