Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #707639

Töödejuhataja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Vineeritehase tootmisseadmete korrashoiu- ja parendustööde planeerimine, kontroll ja analüüs;

  • Hooldustööde juhtimine;

  • Töö erinevate andmebaasidega;

  • Osalemine tehniliste parenduste väljatöötamisel.

Ootused kandidaadile

  • Tehniline haridus ja/või eelnev tehnikaalane töökogemus;

  • Tehniliste jooniste lugemise oskus;

  • Valmisolek aktiivseks meeskonnatööks;

  • Teadmised tööga seonduvatest ohutusnõuetest;

  • Süsteemsus ja kohusetundlikkus, iseseisvus ja lahendustele orienteeritus;

  • Eesti keele oskus ja inglise keele oskus suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

  • Pikaajalist ja stabiilset töösuhet;

  • Nüüdisaegset töökeskkonda ja töövahendeid;

  • Erinevaid tööandja soodustusi;

  • Tööalast koolitust ja koostöö kogemust rahvusvahelises ettevõttes.

Tööpakkumise number
#707639

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. juuli 2021
Kuulutus sisestati:
2. juuni 2021

Quant Estonia OÜ on rahvusvahelise ettevõtte Quant AB tütarettevõte Eestis. Pakume
oma klientidele tehnilise korrashoiu teenust ja tuge seadmete investeeringuprojektide teostamisel. Rohkem infot: www.quantservice.com

Vaata rohkem