Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #671490

Töödejuhataja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 9. oktoober 2020
Kuulutus aegub:25. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonnaga liituma

TÖÖDEJUHATAJAT,

 kelle suurepärase juhtimise all valmib spoonist kõrgekvaliteediline vineer.

Ootused kandidaadile

Ootame sinult:

  • Varasemat juhtimiskogemust tootmises, eelistatult puidutööstuses
  • Suurepärast meeskonnatöö ja – enesekehtestamisoskust
  • Analüüsimis-ja planeerimisoskust
  • Proaktiivsust ja eesmärkidele suunatust
  • Eesti ja vene keele oskust
  • Head arvutikasutamisoskust
  • Valmisolekut vahetustega tööks, mh öötöö

Ettevõte pakub

Pakume sulle:

  • Eneseteostust pakkuvat ja vastutusrikast tööd
  • Ohutut ja kaasaegset töökeskkonda
  • Suurepärast meeskonda
  • Konkruentsivõimelist töötasu ja stabiilset töösuhet
  • Terviseedenduse võimalusi

Tööpakkumise number
#671490

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2020

Metsä Wood on üks Euroopa juhtivaid töödeldud puidust toodete valmistajaid. Ettevõte on pühendunud ehitus-, tööstus- ja turustusklientide teenindamisele ja pakub konkurentsivõimelisi ja keskkonnasõbralikke puittooteid. Metsä Woodi toodete hulka kuuluvad lamineeritud vineerpuit Kerto® LVL, vineer ja muud puittooted.

2019. aastal oli Metsä Woodi müügitulu 0,4 miljardit eurot ja ettevõttes töötab ligikaudu 1500 inimest. Metsä Wood kuulub Metsä Groupi kontserni.

Vaata rohkem