https://www.cvkeskus.ee/459450

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #459450

Töödejuhataja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi Töödejuhatajat.

Töödejuhataja ülesanne on koordineerida tööd objektidel ja jälgida, et erinevad objektid valmiksid õigel ajal ja vastavuses joonistega.
Sinu ülesandeks on täita vajalikud dokumendid ja suhelda objektil meistritega.


Ootused kandidaadile

Soome keele oskus algtasemel
Autojuhiload.


Ettevõte pakub

Pakume kindlat töötasu + tulemustele vastavad lisad.


Tööpakkumise number
#459450
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Töödejuhataja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!