Värsked tööpakkumised

Töödejuhataja-objektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 173089

Tööpakkumise number

173089

Töö kirjeldus

- tööobjektil väliskommunikatsioonide ehitustööde organiseerimine;
- tööobjektil kaevetöödest, ehitusnormidest ja liikluskorraldusest kinnipidamise jälgimine;
- tööliste juhendamine;
- tööliste tegevuse koordineerimine ja töö ehitusprojektile vastavuse kontollimine;
- materjalide, seadmete, mõõteriistade ja töövahendite tellimine ja ehitusobjektile organiseerimine;
- igapäevane ehitustööde päevikute ja kaetud tööde aktide täitmine;
- tööliste ja mehhanismide tööajaarvestuse pidamine.

Nõudmised kandidaadile

- kesk- või keskeriharidus;
- vähemalt 2 aastane töökogemus vee-, kanalisatsiooni või gaasitorustike ehituse ja remondialal;
- väliskommunikatsioonide ehitust reguleeriva seadusandluse tundmine;
- nivelliiri kasutamise oskus;
- projektdokumentatsiooni lugemise oskus;
- teostusdokumentatsiooni vormistamise oskus;
- eesti ja vene keele valdamine tööks vajalikul tasemel;
- autojuhilubade olemasolu;
- täpsus, nõudlikkus ja oragniseerimisvõime;
- oskus juhendada ja arendada alluvaid.

Ettevõte pakub

- arenemisvõimalust,
- nooruslikku ja toetavat meeskonda,
- tulemustele vastavat töötasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
3. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
28. jaanuar 2009

Ettevõte on spetsialiseerunud veevaruste, kanalisatsiooni, gaasivarustuse välisvõrkude ehitamisele ning rekonstrueerimisele; teede, kergliiklusteede, maanteede, tänavate, platside rajamisele ja rekonstrueerimisele.