Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #695477

Töödejuhataja-objektijuht

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhilised tööülesanded tehase moodulihallis ja objektidel Skandinaavias:
* tööde juhtimine ja korraldamine;
* alltöövõtjate töö korraldamine ning järelvalve;
* montaažimeeskonna töö juhtimine;
* ohutusnõuete täitmise kindlustamine;
NB! Töö eeldab väiksematel objektidel ise montaažitöö tegemist.

Ootused kandidaadile

* eelnev töökogemus ehitusvaldkonna töödejuhataja või objektijuhi ametikohal või omab ehituse juhtimise praktilist kogemust;
* hea tehniliste jooniste lugemise oskus;
* töögraafikute ja ehituseelarvete tegemise oskus;
* eelteadmised üldehituse protsessist ning normidest;
* hea inglise keele oskus, kasuks tuleb norra, rootsi või vene keele oskus;
* B-kat juhilubade olemasolu;
* elukoht Pärnu või selle ümbrus.

Isikuomaduselt oled:
* kohusetundlik;
* kõrge pingetaluvusega;
* hea enesekehtestamise oskusega.

Ettevõte pakub

* vastutusrikast ja mitmekesist tööd;
* väljaõpet kohapeal;
* palka vastavalt töötulemustele.

Tööpakkumise number
#695477

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. mai 2021
Kuulutus sisestati:
8. aprill 2021

AS Matek on 1988.aastal loodud puitkonstruktsioonide projekteerija, tootja ja püstitaja, olles sel alal vanim ja kogenuim tegija Eestis. Meie põhitoodanguks on tehaseliselt valmistatud monteeritavad puitkarkassmajad ja moodulid ning peamiseks turuks on Skandinaavia.

Vaata rohkem