Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #830249

Töödejuhataja / objektijuht (katusetööd)

CVKeskus.ee klient
Eesti
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega otsime oma töökasse kollektiivi töödejuhatajat.

Tööde sisuks on:

  • Töömeeste juhendamine
  • Töömeeste varustamine riiete, tööriistade ja muude vajaminevate vahenditega
  • Peatöövõtjatega suhtlemine
  • Uute objektide leidmine
  • Tööliste värbamine
  • Objektide kontroll ja töökvaliteedi kontroll
  • Töökoht objektidel viibimine üle Eesti

Ootused kandidaadile

  • Ehitusalane haridus

  • Katusetööde kogemus

  • Hea läbirääkimisoskus

  • Iseseisev töötamise oskus

  • Toime tulemine keerulistes oludes

  • Kohusetundlik

  • Hea suhtleja

  • Eesti keel - kirjutamine, rääkimine, arusaamine

  • Inglise keel - arusaamine, rääkimine

  • Vene keel - arusaamine, rääkimine

Ettevõte pakub

  • Ametiauto

  • Kütusekaart

  • Kodukontori võimalus

  • Tööarvuti

  • Töötelefon

Tööpakkumise number
#830249