Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #316677

Töödejuhataja

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tööde teostamise korraldamine, järelvalve, vastutus.
  • Laoliikumiste tegemine
  • Dokumentide vormistamine
  • Klientidega suhtlemine
  • Tellingute paigaldamine

Töö väga vastutusrikas

Ootused kandidaadile

  • Eelnev tellingupaigaldamise kogemus vähemalt 1 aasta (soovitatavalt tehastes erilahenduste ehitamine)
  • Väga hea eesti-, inglise- ja vene keele oskus
  • Väga hea arvutikasutamise oskus
  • Võimeline töötama pingelistes olukordades

NB!!! Kui Te nendele nõudmistele ei kvalifitseeru, siis palun ärge kandideerige!

Ettevõte pakub

  • Head meeskonda
  • Huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • Konkurentsivõimelist palka
  • Tõsist väljakutset
  • Täiendõpet

Tööpakkumise number
#316677

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 1200 - 1400 €/kuus
Kuulutus aegub:
28. september 2013
Kuulutus sisestati:
28. august 2013

Ehitustellingute, telkide ja esinemislavade rentimise, müügi ja paigaldusega tegelev ettevõte.

Vaata rohkem