Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #141086

Töödejuhataja Lõuna-Eestisse

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töödejuhataja peamisteks ülesanneteks on

  • olemasolevate ärikliendisuhete hoidmine ja arendamine;
  • uute klientide leidmine;
  • tööde organiseerimine kliendi objektidel;
  • kvaliteetse teenuse tagamine;
  • puhastusteenindajate juhendamine ja hea töökliima kujundamine.

Ootused kandidaadile

Meie uuelt meeskonnaliikmelt ootame:

  • iseseisvust ja algatusvõimet;
  • ausust ja head eneseväljendusoskust;
  • probleemide lahendamise oskust;
  • orienteeritust meeskonnatööle ja tulemusele;
  • arvuti kasutamise oskust igapäevase töövahendina;
  • B-kategooria sõiduki juhtimise õigust ja kogemust.
Kasuks tuleb eelnev kokkupuude puhastusteeninduse alaga ning
vene keele oskus suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume aktiivset kaasalöömist ettevõtte
arengus; kaasaegseid töövahendeid ja -tingimusi;
tulemustel põhinevat tasu; ametiauto kasutamise võimalust;
koolitust ning võimalust ennast tööalaselt täiendada.

Lisainfo

Palume lisada oma CV-le ka palgasoov.

Tööpakkumise number
#141086

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. märts 2008
Kuulutus sisestati:
14. veebruar 2008

SOL Eesti on kinnisvarahooldus ja -puhastusteenuseid pakkuv ettevõte. Oleme hetkel kiire arengu faasis. Meie edufaktorid on kõrge kvaliteet ja kliendi rahulolu, ettevõtlik vaim nagu ka asjatundlik ja osalev personal. SOL-i juhtimispõhimõted rõhutavad loovust, vabadust, vastutust ja soovi oma töös õnnestuda.

Vaata rohkem