Värsked tööpakkumised

Töödejuhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 201473

Tööpakkumise number

201473

Töö kirjeldus

*lepingulistel objektidel hooldus - ning puhastusteenuse korraldamine
* lepingulistel objektidel välisterritooriumite korrashoiu korraldamine
*alluvate töökeskkonna organiseerimine, nende töö juhendamine, koolitamine, tööohutusalane instrueerimine, töö järelvalve ja asendamiste organiseerimine
*teenindavate objektide materjalidega varustamise korraldamine
*teenuse osutamiseks vajalike alltöövõttude korraldamine
*teenuse müük, kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine

Nõudmised kandidaadile

*kinnisvara-alased teadmised
*töökogemus antud valdkonnas
*hea organiseerimisvõime
*väga hea suhtlemis - ja läbirääkimisoskus
*valmisolek iseseisvaks tööks
*kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus
*lojaalsus ettevõttele
*müügioskus
*arvuti kasutamise oskus
*B-kategooria juhiluba
*hea eesti ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

*kaasaegset töökeskkonda
*karjäärivõimalust
*konkurentsivõimelist töötasu
*meeldivat kollektiivi
*paindlikku tööaega

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
27. juuli 2010
Kuulutus sisestati:
13. juuli 2010

OÜ Kinnisvarateenindus on kodumaisel kapitalil baseeruv kinnisvara haldus ja -hooldusettevõte, mis on teenuseid pakkunud juba alates 1993. aastast. Tänaseks oleme laiendanud nii oma teenuste ringi kui ka tegutsemispiirkonda – pakume puhastus- ja koristusteenust, välisterritooriumide hooldust, hoonete insener-tehniliste võrkude teenindamist ja haljastuse hooldust ning rajamist. Ühesõnaga kõiki teenuseid, mida hoonete omanikud ja valdajad vajavad oma kinnisvara korrashoiul.