Värsked tööpakkumised

Töödejuhataja koristusobjektidel

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 526663

Tööpakkumise number

526663

Töö kirjeldus

-koristajate juhendamine ja vastutamine koristuse kvaliteedi eest;
-koristajate varustamine töövahenditega ja tööohutusalane instrueerimine;
-asendamiste organiseerimine ja vajadusel ise koristajate asendamine;
-suhtlemine tellija esindajatega.

Enamus tööobjektid asuvad Tallinnas ja Harjumaal

Nõudmised kandidaadile

-kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus;
-hea organiseerimivõime;
-B-kategooria juhiluba;
-eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil;
-kasuks tuleb eelnev töökogemus.

koolitusi, kaassaegseid töövahendeid, paindlikku tööaega,sõbralikku töökollektiivi, tööautot.

Lisainfo

Lisaküsimuste korral palun pöörduda mob 53333314.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
1. mai 2018
Kuulutus sisestati:
2. aprill 2018

OÜ Holgersson 2002.-st aastast tegutsev erakapitalil põhinev ettevõte.
Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda kvaliteetseid lahendusi puhastus ja hooldus küsimustes klientidele, kes väärtustavad omandi korrashoidu ning säilimist.
Ühtlasi pakume erinevaid teenuseid vastavalt kliendi ootustele nii hinna,
kvaliteedi kui ka õigeaegse täitmise suhtes.