Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200746

Töödejuhataja (koristus- ja puhastusteenus)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* lepingulistel objektidel hooldus- ning puhastusteenuse korraldamine
* alluvate töökeskkonna oganiseerimine, nende töö juhendamine, koolitamine, tööohutusalane instrueerimine, töö järelevalve ja asendamiste organiseerimine
* teenindatavate objektide materialidega varustamise korraldamine
* teenuste osutamiseks vajalike alltöövõttude korraldamine
* teenuste müük, kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine.

Ootused kandidaadile

* kinnisvara-alased teadmised
* töökogemus antud valdkonnas
* hea organiseerimisvõime
* väga head suhtlemis- ja läbirääkimisoskused
* valmisolek iseseisvaks tööks
* kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus
* lojaalsus ettevõttele
* müügioskus
* arvuti kasutamise oskus
* B-kategooria juhiluba
* hea eesti ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

* kaasaegset töökeskkonda
* karjäärivõimalust
* konkurentsivõimelist töötasu
* meeldivat kollektiivi
* paindlikku tööaega

Tööpakkumise number
#200746