https://www.cvkeskus.ee/61182

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61182

Töödejuhataja

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Laevadel ja laeva tehastes ehitus- remonttööde organiseerimine.


Ootused kandidaadile

Vähemalt 3 aastane ehitus- ja remonttööde kogemus laevadel; töödejuhatajana töötamise kogemus; projektide ja tööjooniste lugemise oskus; kohusetundlikkus; kõrge pingetaluvus; väga hea soome keele oskus


Ettevõte pakub

Pidevat tööd välismaal laevadel ja laeva tehastes, motiveerivat töötasu.


Tööpakkumise number
#61182
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Töödejuhataja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!