Värsked tööpakkumised

Töödejuhataja Ida-Virumaal

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 239551

Tööpakkumise number

239551

Töö kirjeldus

Töödejuhataja peamisteks ülesanneteks on:
- olemasolevate ärikliendisuhete hoidmine ja arendamine;
- kinnisvara objektidel hooldustööde korraldamine ning teostamine;
- puhastusteenindajate juhendamine ja töögraafikute koostamine;
- uute klientide leidmine ja müügipakkumiste koostamine;
- kvaliteetse teenuse tagamine.

Nõudmised kandidaadile

- iseseisvus ja algatusvõime;
- probleemide lahendamise oskus;
- ausus ja väga hea suhtlemisoskus;
- orienteeritust meeskonnatööle ja tulemusele;
- hea arvutikasutamise oskus;
- väga hea vene keele oskus;
- B-kategooria sõiduki juhtimise õigus ja kogemus.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- aktiivset kaasalöömist ettevõtte arengus;
- kaasaegseid töövahendeid ja -tingimusi;
- tulemustel põhinevat tasu;
- koolitust ning võimalust ennast tööalaselt täiendada.

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
15. september 2011

SOL Eesti on rahvusvahelisse kontserni kuuluv kinnisvarahooldus ja -puhastusteenuseid pakkuv ettevõte. Meie edufaktorid on kõrge kvaliteet ja kliendi rahulolu, ettevõtlik vaim nagu ka asjatundlik ja osalev personal. SOL-i juhtimispõhimõted rõhutavad loovust, vabadust, vastutust ja soovi oma töös õnnestuda.
SOL annab Eestis tööd üle 1400 inimesele.