Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #709851

Töödejuhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahtude suurenemisega otsime oma meeskonda täiendust Töödejuhataja ametikohale. Sinu peamiseks ülesandeks on erinevate tee-ehtiuslike tööde organiseerimine, kontrollimine, suhtlus tellijatega, tööohutuse ja töötervishoiunõuete tagamine objektil.

Objetkid asuvad peamiselt Tallinnas ja Harjumaal.

Ootused kandidaadile

- varasem kogemus ehitusvaldkonnas
- valmisolek ka füüsiliseks tööks
- kohusetundlikkus
- oskus töötada meeskonnas ühise eesmärgi nimel
- eesti keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

- kindlat tööd ja palka
- tööks vajalikke vahendeid
- sõbralikku kollektiivi
- vastavalt Sinu soovile, panusele ja võimetele isiklikke arenemisvõimalusi

Tööpakkumise number
#709851