Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #296149

Töödejuhataja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vahetuse töö operatiivne planeerimine ja juhtimine vastavalt tootmisplaanile. Töötegemise sisendiks on projektidokumentatsioon.
Töödejuhataja vastusalas on tähtsamateks märksõnadeks: tähtajalisus ja kvaliteet. Töödejuhataja allub tootmisjuhile ning tema alluvuses ühes vahetuses töötavad mööblitislerid ja puidupingioperaatorid.Töötamine toimub kahes vahetuses.
Kandideerimise eelduseks on esmatasandi juhtimiskogemus tootmisettevõttes.Eelistatud on kandidaat, kellel on eelnev töökogemus mööblitootmise valdkonnas ja teadmised puidutehnoloogiast. Töö eeldab organiseerimisoskust ning soovi tegeleda puidu- ja mööblitööga.
Töödejuhataja ametikohale kandideerijalt eeldame suurt tahet olla enda meeskonna liider, kes väärtustab inimeste juhtimist, töötajate arendamist ja koostööd.

Ootused kandidaadile

kõrgharidus;
esmatasandi juhtimiskogemus mööbli tootmisvaldkonnast;
tahe töötada meeskonnaliikmena;
AutoCad jooniste lugemisoskus;

erialast koolitust ja arenguvõimslusi;aktiivset ja tegusat kollektiivi
arengu- ja eneseteostusvõimalusi
konkurentsivõimelist ja motiveerivat töötasu
koolitus- ja enesetäiendamise võimalusi

Tööpakkumise number
#296149

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2013

1992.aastal loodud AS Sarkop on mööblit valmistanud 20 aastat ning on üks suurimaid sisekujundusprojektide alusel mööblit tootvaid ettevõtteid Eestis. Sarkop valmistab kaasaegseid sisustulahendusi ja tellimusmööblit peamiselt ühiskondlikele asutustele pankadele, hotellidele, restoranidele, büroodele, kauplustele, laboratooriumidele ja muuseumidele. Lahendustes viiakse erinevate kõrgekvaliteediliste materjliade poolt pakutavad võimalused kokku nõudlike tellijate soovide ja vajadustega. Organisatsioonis töötab hetkel 80 inimest. Lisainfo Internetis: www.sarkop.com

Vaata rohkem