Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #49871

Töödejuhataja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ehitusobjekti planeerimine, juhtimine, majandamine
ehitustööde kvaliteetse ja tähtaegse täitmise eest vastutamine
töö käigus tekkivate küsimuste lahendamine
tööks vajalike materjalide jälgimine ja planeerimine

Ootused kandidaadile

alluvatega töötamise kogemus
ausus
auto kasutamise võimalus
eesti ja vene keele oskus
hea pingetaluvus
suhtlemisoskus
soovitav teadmised santehnika valdkonnas
valmisolek pikemateks tööpäevadeks

Ettevõte pakub

kaasaegseid töötingimusi
karjäärivõimalust
konkurentsivõimelist palka
mitmekesist tööd arenevas keskkonnas

Lisainfo

Dizayn Pipe System on 2003.a.moodustatud firma ning on Dizayn
Teknik Plastic Pipes & Fitting Co esindajaks Balti ja Skandinaavia regioonides.

Tööpakkumise number
#49871

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 6000 - 10000 €/kuus
Kuulutus aegub:
18. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
19. august 2005

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem