Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #150363

Tööde vastuvõtja - varuosade müüja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

klientide (tehniline) nõustamine, sobivate lahenduste leidmine
remonditöökoja tööaegade planeerimine koostöös töökoja meistriga
toodete tutvustamine
toodete nõudluse jooksev analüüs
laoseisude jälgimine, toodete olemasolu tagamine laos
ostutellimuste koostmine, edastamine hankijatele

Ootused kandidaadile

sobiv kandidaat huvitub tehnikas, on kliendisõbralik ja teenindusvalmis, valdab nii eesti kui vene keelt suhtlus tasandil.
Omab aja planeerimis oskust.
On korrektne materiaalsete väärtustega ümberkäimisel.
Kasuks tuleb eelnev töökogemus sarnases valdkonnas ning autovaruosade tundmine.

Ettevõte pakub

motiveerivat konkurentsivõimelist palka
enesetäiendamise võimalust
huvitavat ja vaheldusrikast tööd arenevas ettevõttes

Lisainfo

Töö asukoht : Sinikivi tee 1, Lehmja küla, Rae vald

Tööpakkumise number
#150363

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 15000 €/kuus
Kuulutus aegub:
2. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
2. mai 2008

Foilpoint OÜ on Carrier Transicold ametlik esindaja Eestis. Carrier Transicold on üks maailma juhtivamaid külmseadmete tootjaid sõidukitele - kaubikutele, bussidele, veoauto ja haagistele ning merekonteineritele.
Seoses töömahtude suurenemisega otsime oma meeskonda uusi töötajaid.

Vaata rohkem