Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #146017

Tööde organiseerija Soome

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Soome tööde organiseerijat ehitusobjektile. Tööülesanneteks kohapealse töö organiseerimine, suhtlemine tellija-klient-tööandja, vajadusel ka ise tegema etteantud töid.

Ootused kandidaadile

Hea soome ja inglise keele oskus vähemalt suhtlustasandil
Aktiivne ellusuhtumine
Kohusetundlikkus
Kasuks tuleb eelnev ehitusalane töökogemus

Ettevõte pakub

Katseaja brutopalk 10 eur/h
Heade töötulemuste korral kindel palgatõus + muudki soodustused

Tööpakkumise number
#146017

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. märts 2008
Kuulutus sisestati:
27. märts 2008

Staffer OÜ on personali vahendamisele ja rentimisele spetsialiseerunud ettevõte, vahendades pädevat tööjõudu nii eesti kui skandinaavia ettevõtetele.

Vaata rohkem