Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199094

Tööde juhataja/abitööline

CVKeskus.ee klient
Norra
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanded : ehitus-, lammutus-, haljastus- ja remonditööd

Nõudmised kandidaadile

eelnev töökogemus, valmisolekut viibida lähetuses täpsust, iseseisvust, hoolsust

Omalt poolt pakume vaheldusrikast tööd, kohest tööleasumist tasu vastavalt oskustele

Tööpakkumise number
#199094

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. juuli 2010
Kuulutus sisestati:
6. juuni 2010

Jobbhandlare AB OÜ on ettevõte, mis tegeleb personalirenditeenusega. Meie klientideks on erinevad avalikud ja eraõiguslikud firmad.
Otsime töölisi Rootsi ja Norrasse.

Vaata rohkem