Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #324051

Toodangu monteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- valgusreklaamide monteerimine

Ootused kandidaadile

- varasem töökogemus tootmises
- vähemalt keskharidus
- eesti keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

- kindlat sissetulekut vastavalt tehtud tööle
- sobivusel pikaajalist töösuhet
- ettevõttesisest arenguvõimalust
- tugevat väljaõpet kohapeal

Lisainfo

Kasuks tuleb:
- töökogemus elektroonikavaldkonnas
- soome keele oskus suhtlustasandil

Tööajad esmaspäevast reedeni fikseeritud kellaaegadel. Vägagi oodatud on kandidaadid, kellel oleks töö sobivuse korral võimalik koheselt alustada.

Tööpakkumise number
#324051

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
11. november 2013
Kuulutus sisestati:
28. oktoober 2013
Lisainfo palga kohta:
Kokkuleppel

Meie kliendiks on pikaajalise staažiga erinevaid valgusreklaamide lahendusi pakkuv ettevõte. Seoses töömahtude suurenemisega otsime ettevõtte ridadesse kogenud toodangu monteerijat.

Vaata rohkem