Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673731

Tööd saab viimistleja!

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Otsime oma meeskonda mööblidetailide viimistlejat.

  • Mööblidetailide viimistlemine vastavalt spetsifikatsioonidele.

  • Tööd saab kokku kuni 2 inimest.

Ootused kandidaadile

  • Kohusetundlikkus.

  • Täpsus.

  • Kasuks tuleb eelnev töökogemus viimistlejana või tislerina.

  • Valmisolek uute teadmiste omandamiseks.

  • Arvuti kasutamise oskus.

  • Eesti keele oskus.

Ettevõte pakub

  • Kaasaegseid töötingimusi.

  • Väljaõpet kohapeal.

  • Hea töö eest väärilist tasu.

Tööpakkumise number
#673731

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. november 2020
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2020

Halveri Haljala tehases toodetakse 1999 aastast pehmemööbli karkasse.
2012 alustasime Haljalas korpusmööbli tootmisega uues tehases.
Halveri Kose mööblitehases on 1992 aastast valmistatud büroo-,kodu- ja eritellimusmööblit vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele.
Valdav osa meie toodangust turustatakse Soomes ja Rootsis.

Vaata rohkem