Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #522985

Tööd saab "Smuutimeister"

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 12. märts 2018
Kuulutus aegub:25. märts 2018

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda professionaalset, töökat, positiivset ja teotahtelist inimest.
Kui oled valmis looma klientidele ja kolleegidele positiivseid elamusi, siis oled just õige inimene, keda vajame.
Kohvik asub Reval-Spordi territoorjumil.

Ootused kandidaadile

ausus
hea pingetaluvus
hea suhtlemisoskus
kohusetundlikkus
õppimisvalmidus
positiivne ellusuhtumine
sõbralikkus ja optimistlikkus
täpsus
teenidusvalmidus
eesti, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

kaasaegset töökeskkonda (just äsja renoveeritud)
paindlikku tööaega
sõbralikku kollektiivi
vaheldusrikast ja huvitavat tööd
võimalust töötada graafiku alusel
karjäärivõimalust (nt vahetuse vanem)mõnusat stabiilset kollektiivi
noort ja rõõmsameelset meeskonda
palka vastavalt tehtud tööle

Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev töökogemus hotellis, kohvikus või restoranis. Samuti tuleb kasuks kui on eelnev töökogemus köögis.

Tööpakkumise number
#522985

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
25. märts 2018
Kuulutus sisestati:
12. märts 2018

Tallinna vanalinnas asuv spordiklubi/veekeskuse kohvik otsib uusi tublisi töökaaslasi.

Vaata rohkem