Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #637442

TÖÖ TARTUS: Klienditeenindaja Tartu Kaubamaja Juustukuningate kaupluses

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*klientide sõbralik ja professionaalne teenindamine
*juustude ja teiste toodete tundmine ja aktiivne tutvustamine klientidele
*toodete müük ja kassa käsitlemine (ERPLY)
*toodete korrektne säilitamine ja käitlemine ning poe korrashoid

Ootused kandidaadile

*väga hea suhtlemisoskus ning soov pakkuda kliendile positiivset ostuelamust
*kohusetundlik, aus, koostööaldis ja sõbralik
*täpsus kellaaegadest kinnipidamisel ja korrektsus rahaga ümber käimisel
*hea pingetaluvus
*eesti ja inglise keele oskus, kasuks tuleb ka vene keele oskus

Ettevõte pakub

*täistööaega graafiku alusel
*konkurentsivõimelist töötasu, mis suureneb kogemuse kasvades
*väljaõpet kohapeal
*kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda
*ettevõtte soodustusi

Tööpakkumise number
#637442

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
26. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
28. jaanuar 2020

CVKeskus.ee klient

JUUSTUKUNINGAD OÜ
Juustukuningad OÜ on Eesti bränd, mis tegutseb Eestis, Lätis, Poolas, Ukrainas ja ka Soomes. Oma tegutsemisaastate jooksul oleme saavutanud tuntuse ja hea nime tänu kvaliteetsetele toodetele ja suurepärasele teenindusele.
Juustukuningate äri areneb ja laieneb pidevalt. Lisaks juustupoodidele avasime 2017. aasta oktoobris Tallinna kesklinnas asuvas Nautica keskuses esimese Juustukuningate juustukohviku.
Juustukuningates on tore töötada, sest meil on kokkuhoidev meeskond ja maailma parimad kliendid!

Vaata rohkem