Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #661131

TÖÖ JÕHVI JUUSTUKUNINGATE POES: Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Kohtla Järve / Jõhvi, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Klientide sõbralik ja professionaalne teenindamine
- Toodete tundmine ja tutvustamine klientidele
- Juustude korrektne säilitamine ja käitlemine
- Poe korrashoid
- Kassa käsitlemine
- Kauba tellimine, vastuvõtt ja väljapanek

Ootused kandidaadile

- Hea suhtlemisoskus
- Ausus ja korrektsus rahaga ümberkäimisel
- Eesti ja vene keele oskus
- Edukat eelnevat töökogemust teenindus- või müügisektoris
- Head pingetaluvust
- Valmisolekut töötada ka nädalavahetustel ja pühadel

Ettevõte pakub

- Täis- või osaline tööaeg graafiku alusel
- Väljaõpe kohapeal
- Kaasaegne ja meeldiv töökeskkond
- Sõbralik, noor ja energiline meeskond
- Ettevõtte soodustused
- Koolitusi ja arenguvõimalust

Tööpakkumise number
#661131

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. august 2020
Kuulutus sisestati:
31. juuli 2020

Juustukuningate missiooniks on arendada juustukultuuri Eestis ja tuua eestimaalasteni kvaliteetne juust mõistliku hinnaga. Lisaks enam kui 15 juustupoele Eestis on Juustukuningad esindatud ka Ukrainas, Lätis, Soomes ja Poolas.
Meie kontseptsiooni eripära toetub kahele sambale: meie juustupoodides saab kõiki juustusid maitsta ja teenindajaga on tore suhelda. Eks tänu sellele on Juustukuningate klienditeenindus kogunud ka palju kiidusõnu ja auhindu ning selle üle oleme väga rõõmsad! Juustukuningates on tore töötada, sest meil on sõbralik ja kokkuhoidev meeskond, me pakume hoolivat teenindust ja meil on maailma parimad kliendid!

Vaata rohkem