Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #43069

TONDI SELVERI OSAKONNAJUHATAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

tagab kauba tarnimise, ladustamise ja väljapanekute süsteemi tõrgeteta toimimise
kindlustab töötajate kvalifikatsiooni ja motiveerituse

Ootused kandidaadile

kõrgharidus
meeskonna juhtimise kogemus
koostöövalmidus
iseseisvus ja otsustusjulgus
analüüsivõime
arvuti kasutamise oskus
kaubandusettevõttes töötamise kogemus

Ettevõte pakub

töökohta turvalises firmas
sõbralikku ja toetavat meeskonda
kaasaegset töökeskkonda

Lisainfo

CV-d märgusõnaga "osakonnajuhataja" ootame 8. aprillini, aadressil Pärnu mnt 238, 11624, Tallinn või e-posti aadressil triin.tepp@selver.ee. Info telefonil 6 673 770

Tööpakkumise number
#43069