Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #825955

Tolliüksuse assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tollitavate saadetiste info ja dokumentide käsitlemine

  • klientide abistamine tollideklareerimise küsimustes

Ootused kandidaadile

  • väga hea eesti keele ja hea inglise ning vene keele oskus

  • exceli ning teiste MS Office programmide  valdamine

  • täpsus ja korrektsus tööülesannete täitmisel

  • iseseivus ja kohusetundlikkus tööasjades

  • tahe teha meeskonnatööd ning oskus suhelda klientidega

  • kasuks tuleb eelnev töökogemus kliendisuhtluses ja tollidokumentide  käsitlemisel

  • huvitavat rutiinivaba tööd rahvusvahelises logistikaettevõttes

  • päevast tööaega E-R 08.30-17.00

  • põhjalikku väljaõpet

  • toetavat meeskonda

  • erinevaid võimalusi ja toetusi õppimiseks ja karjääri arendamiseks

Lisainfo

Töökoht asub Suur-Sõjamäel.

Tööpakkumise number
#825955