Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #700538
Kaugtöö võimalus

Tolliteenuste grupi juht

CVKeskus.ee klient
Eesti, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

  • Tolliteenuste grupi töötajate töö efektiivne korraldamine ning arendamine;
  • Tolliteenuste grupi töötajate töö kvaliteedi tagamine;
  • vastutustundlik ressursside jälgimine ning planeerimine;
  • Tööohutusnõuete järgimine ning rakendamine oma meeskonnas.

Ootused kandidaadile

  • Avatud mõtlemine;
  • Varasem juhtimise kogemus - nii inimeste, kui ka projekti- või protsessi;
  • Hea eesti keele oskus, lisaks ka suhtlustasandil inglise- ja vene keele valdamine;
  • Varasem töökogemus tolliteenuste valdkonnas.

  • Väljakutsuvat ja vastutusrikast tööd Baltikumi kiiremini tõusva brändiga logistikaettevõttes;
  • Kaasaegset töökeskkonda ja –vahendeid uues logistikakeskuses;
  • Meeskonda, kuhu kuuluvad toetavad, usaldusväärsed ja „Teeme ära“ suhtumisega kolleegid;
  • Arenguvõimaluseid, paindlik töökorraldus ja toredad lisasoodustuseid.

Tööpakkumise number
#700538

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. mai 2021
Kuulutus sisestati:
4. mai 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem