Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68830

Tollimaakler

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- tollideklaratsioonide täitmine ja esitamine Tollile
- klientide teenindamine ja nõustamine

Ootused kandidaadile

- kehtivat tollimaakleri tunnistust
- vähemalt 2 a töökogemust tollimaaklerina
- põhjalikkust, kiirust, täpsust
- postiivset ellusuhtumist ja head pinge taluvust
- inglise ja vene keele oskust suhtlustasandil

Ettevõte pakub

- sõbralikku ja rõõmsameelset töökeskonda
- tööalast täienduskoolitust
- motiveerivat kompensatsiooni paketti

Tööpakkumise number
#68830

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
31. mai 2006

AS Air Cargo Estonia on 1992. aastal asutatud logistikafirma. Pakutavad teenused on õhu-, auto-, meretranspordi ekspedeerimine, tollimaaklerteenus, tolliterminali, tollilao ja ladustamisteenus, kaupade kindlustusteenus. Ettevõttele on väljastatud ISO 9002 kvaliteedisertifikaat.

Vaata rohkem