Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58589

Tollideklarant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesandeks on Eesti Kaitsejõududele saabuva ja Eesti Kaitsejõudude poolt saadetava varustuse deklareerimine tollis, järgides tolliseadust ja sellest tulenevaid tingimusi.

Ootused kandidaadile

  • tolli või logistika alane kõrgharidus või selle omandamine 2006.a
  • eesti keele oskus kõrgtasemel
  • vene ja inglise keele valdamine suhtlustasandil
  • head teadmised tolliinfosüsteemidest ja kasutatavatest tolliprotseduuridest
  • hea suhtlemisoskus, iseseisvus, kohusetunne ja pingetaluvus
  • autojuhilubade olemasolu

Kasuks tuleb:
  • varasem töökogemus tollideklarandina või logistikuna
  • riigisaladusele juurdepääsu loa omamine

  • huvitavat ja kindlat teenistussuhet pidevalt arenevas riigiasutuses
  • teenistust vanemametniku ametikohal ning avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi
  • erialast täiendkoolitust

Tööpakkumise number
#58589