https://www.cvkeskus.ee/710216

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #710216

TOLLIDEKLARANT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

CMR-i vormitamine Venemaale, import ja eksport deklaratsiooni vormistamine, B/L, AWB j.n.e.


Ootused kandidaadile

Tolli litsents, suhtlemine vene ja eesti keeles, kogemus vähemalt 1 aasta.


Ettevõte pakub

Stabiilne sissetulek, puhkus kollektiiviga vähemalt 2 korda aastas, preemia!


Tööpakkumise number
#710216
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
TOLLIDEKLARANT
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!