https://www.cvkeskus.ee/692743

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #692743

Tollideklarant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tollideklaratsioonide vormistamine Eestisse laekuvatele ja Eestist väljuvatele UPS saadetistele


Ootused kandidaadile

Tolliagendi tunnistus

Töökogemus 

Täpsus ja hoolsus

Heal tasemel eesti keel ja inglise keel nii kõnes kui kirjas


Ettevõte pakub

Tööd kogenud ja abivalmis meeskonnas, millega võib alustada kohe.

 

 


Tööpakkumise number
#692743
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Tollideklarant
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!