Värsked tööpakkumised

Tolliagent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 211700

Tööpakkumise number

211700

Töö kirjeldus

Kaupade liikumiseks vajalike tollidokumentide ja saatedokumentide vormistamine
Klientide nõustamine tollivormistusega seotud küsimustes
Vajalike tolliprotseduuride täitmine
Kliendi esindamine tollis
Aruannete koostamine

Nõudmised kandidaadile

Eelnev töökogemus vähemalt 2 aastat
Tolliagendi tunnistus
Eesti , inglise ja vene keele oskus
Hea arvutikasutamise oskus (MS Office: Excel, Word)
Meeskonnatööle orienteeritus

Omalt poolt pakume huvitavat ja mitmekülgset tööd, sõbralikku kollektiivi, häid töötingimusi ning motiveerivat töötasu.

Lisainfo

Sobivate kandidaatidega võtame ühendust novembrikuu lõpus.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
1. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
9. november 2010
Lisainfo palga kohta:
töötasu + tulemustasu

Logistika Pluss OÜ on lisaväärtusteenuseid osutav logistikaettevõte, millel on uus ja kaasaegne logistikakeskus aadressil Punane 73, Tallinn. Ettevõte tegutseb antud valdkonnas juba 1998. aastast ning on orienteeritud kliendi ootuste täitmisele, osutades professionaalset teenust läbi kaasaegse tehnoloogia ja motiveeritud ning koolitatud personali. Logistika Pluss OÜ eesmärgiks on logistikateenuse osutamine partneritele, kes soovivad keskenduda oma põhitegevusele.