Värsked tööpakkumised

Tolliagent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 98148

Tööpakkumise number

98148

Töö kirjeldus

  • deklaratsioonide korrektne koostamine
  • tolliprotseduuride vormistamine
  • vormistatud tollideklaratsioonide, arvete ja kaubasaatedokumentide arhiveerimine

Nõudmised kandidaadile

  • keskharidus
  • tolliagendi tunnistuse olemasolu
  • riigikeele valdamine kõrgtasemel, hea inglise ja vene keele oskus
  • kohusetundlikkus, ausus, täpsus ja korrektsus

Ettevõte pakub

  • vastutusrikast ja mitmekülgset tööd
  • arenemisvõimalusi suurettevõttes
  • toredat ja ühtehoidvat töökollektiivi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
6. märts 2007

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses postiäris. Kiiresti areneva ettevõttena pakume parimaid lahendusi saadetiste kohaletoimetamisel olenemata kohast ning ajast. Meie klientideks on paljud ettevõtted, aga ka kõik Eesti inimesed.