Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #318068

Tõlkija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses uue eriti mahuka lühiajalise projektiga otsime vabakutselisi

TEHNIKATÕLKIJAID (11 kohta)

Ootused kandidaadile

kasuks tuleb erinevate tehnikavaldkondade ja IT terminoloogia tundmine
nõutav eelnev tõlkekogemus valdkonnas
head arvutioskused (MS Office`i programmid, tõlketarkvarad)
väga hea eesti ja inglise keel
soovitav kirjaliku tõlke magistrikraad
nõutav kõrgharidus

ainulaadset ja hästitasustatud tööd arendavas töökeskkonnas (tõlkevahendid, kogemustega kolleegid)
sobivusel põhitöökohta
paindlikku tööaega
võimalik töötada ka kodus.

Tööpakkumise number
#318068

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
26. september 2013
Kuulutus sisestati:
26. august 2013

Tilde on üks juhtivaid tõlke- ja lokaliseerimisettevõtteid Balti turul.
Oleme eestindanud selliste suurettevõtete tooteid nagu Microsoft, SAP, IBM, Ingersoll jpt. Meil on rahvusvahelistele nõuetele vastav tehniline ja teadmusbaas, mida uuendame pidevalt tihedas koostöös teiste Tilde esindustega Riias ja Vilniuses.

Vaata rohkem

Tõlkija