Värsked tööpakkumised

Tõlkija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 368659

Tööpakkumise number

368659

Töö kirjeldus

Keelte ampluaa on lai, vajatakse – taani-eesti-taani
soome-eesti-soome
soome-inglise-soome
leedu-eesti-leedu
saksa-eesti-saksa
rootsi-eesti-rootsi
norra-eesti-norra
Oodatud on ka teiste keelte ning keelesuundade spetsialistid.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame – vastavat keelelist haridust, eelnevat tõlketöö
kogemust(soovitatav), teatud arvutiprogrammide valdamist(Microsoft Word,
Adobe Reader), head töövaimu, punktuaalsust, tööplaneerimisoskust, head
keelevaistu, arvuti ja internetiühenduse olemasolu, professionaalsust.

Omalt poolt pakume – mitmekülgset ning paeluvat tööd, töötasude kindlal ajal
väljamaksmist, tulemustele vastavat konkurentsivõimelist tasu, enda valitud
tööaega ning –kohta.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
3. märts 2015
Kuulutus sisestati:
1. veebruar 2015

Seoses müügimahtude kasvuga ootame oma meeskonda suulisi ja kirjalikke tõlke.