Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61997

Tõlkija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tõlketööd eesti keelest inglise keelde
  • tõlketööd inglise keelest eesti keelde

Ootused kandidaadile

  • inglise filoloogia alane kõrgharidus (majandusalasest kõrgharidusest ei piisa)
  • väga hea inglise keele oskus
  • algatusvõime, aktiivne eluhoiak
  • hea suhtlemisoskus
  • hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus eesti ja inglise keeles
  • iseseisvus, loovus, analüüsivõime
  • valmidus meekonnatööks
  • MS Office hea valdamine

  • huvitavat ja pingelist tööd, mis võimaldab olemasolevat potentsiaali maksimaalselt kasutada ja arendada
  • meeldivat, innustavat ning toetavat töökeskkonda
  • võimalust teha koostööd Eesti juhtivate ettevõtetega ning töötada koos finants- ja ärinõustamisvaldkonna tippspetsialistidega
  • arenguvõimalusi nii erialal kui projektijuhtimises ja konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Kasuks tuleb

  • eelnev töökogemus tõlkijana
  • vene, soome või mõne muu võõrkeele oskus

Tööpakkumise number
#61997
Tõlkija