Värsked tööpakkumised

Tõlkija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 420205

Tööpakkumise number

420205

Firma nimi peidetud tõlkija

Töö kirjeldus

Otsime inglise-eesti rasketehnikatekstide tõlkijat kasutus-, remondi- ja hooldusjuhendite ning tehnilise dokumentatsiooni tõlkimiseks järgmistes valdkondades: sõidukid, rasketehnika, tööstus- ning elektri- ja elektroonikaseadmed.

Nõudmised kandidaadile

Ootame sind kandideerima, kui:

  • valdad väga heal tasemel inglise ja eesti keelt;
  • sul on varasem tõlkekogemus;
  • sul on hea tehniline taip ja huvi tehnikaga seonduva vastu;
  • oled täpne ja põhjalik;
  • oled avatud tagasisidele ja võimeline sellest õppima;
  • oled päevasel ajal kättesaadav;
  • kasutad tõlkeabiprogramme.

Pakume lepingulist paindliku koormuse ja tööajaga tööd, mida on võimalik teha kodus või Grata kontoris Tartus. Pidev tagasiside vanemtoimetajalt ja tugi projektijuhilt tagavad suurepärase võimaluse arenemiseks ja eneseteostuseks.

Lisainfo tel 736 6472 või www.grata.ee.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
8. mai 2016
Kuulutus sisestati:
25. aprill 2016

Grata tõlkebüroo on asutatud 2005. aastal Tartus ja kuulub Eesti Tõlkebüroode Liitu. Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetseid tehnilisi ja meditsiinilisi tõlkeid. Tänu spetsialiseerumisele ja aastatepikkusele kogemusele oleme suutnud panna kokku tiimi lingvistidest, kes teavad, mida nad teevad, ja teevad seda hingega.