Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #628184

Tõlkija (saksa-eesti)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamiseks tööülesandedeks on meie toodete pakendite tõlkimine saksa keelest eesti keelde ning ostuosakonna toetamine.

Nõudmised kandidaadile

  • Kõrgharidus
  • Saksa ja eesti keele oskus nii kirjalikult kui ka suuliselt, kasuks tuleb hea inglise keele oskus
  • Oskus töötada nii meeskonnas kui ka iseseisvalt
  • Head teadmised MS Excelist
  • Valmisolek tööks Leedus kuni kuus kuud

  • Konkurentsivõimelist töötasu ja kõiki suurettevõttega kaasnevaid sotsiaalseid hüvesid
  • Täies ulatuses kompenseeritud tööd välismaal
  • Huvitavat tööd stabiilses ja kasvavas rahvusvahelises ettevõttes
  • Suurepärast ning toetavat meeskonda ja head töökeskkonda
  • Võimalust saada osa suurepärasest rahvusvahelisest projektist

Tööpakkumise number
#628184

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2019
Kuulutus sisestati:
19. november 2019

Lidl on edukas jaemüügikett, mis on Euroopas üle 40 aasta hoogsalt laienenud. Tegutseme 30 riigis üle maailma ja pakume kvaliteetseid toidu- ja tööstuskaupu parimate hindadega rohkem kui 10 000 kaupluses. Oleme uhked oma saavutuste üle ja aitame üksteist alati, et muuta Lidl – nii meie rohkem kui 10 000 poodi, laod, kui ka peakontorid, iga päevaga veelgi paremaks. Lidlis leiad tugeva meeskonna, mis usaldab sinu võimeid ja väärtustab koostööd. Avasta ühe Euroopa suurima jaemüügiketi võimalused ja kandideeri meie tööpakkumistele!

Vaata rohkem