Värsked tööpakkumised

Tõlkija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 86537

Tööpakkumise number

86537

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega otsime uusi tõlkijaid.

Keelesuunad:

eesti-hispaania-eesti
eesti-rootsi-eesti
eesti-inglise-eesti
eesti-vene-eesti
eesti-läti-eesti
eesti-leedu-eesti
eesti-saksa-eesti
eesti-soome-eesti
eesti-itaalia-eesti
eesti-prantsuse-eesti.

Nõudmised kandidaadile

  • filoloogiline kõrgharidus
  • väga hea emakeele ja õpitud võõrkeele oskus
  • soovitav eelnev töökogemus (vähemalt 3 aastat)
  • võimaluse korral FIE staatust ja notariaalset kinnitamise õigust

Ettevõte pakub

erialast arengut
häid teenimisvõimalusi
lisaraha teenimise võimalust
võimalust ennast täiendada oma valdkonna alalt

Asukoht:
Pole oluline
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
19. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
24. november 2006

EurEst Tõlketeenused on loodud eesmärgiga pakkuda kõrgekvaliteedilist ja kiiret tõlketeenust rahvusvahelises ärimaailmas. Me pakume tõlkimisel professionaalset ja kliendisõbralikku teenindust ja teostame tõlketeenuseid enamlevinud Euroopa keeltesse ja vastupidi ning seda soodsate hindadega!
Meie professionaalsed tõlgid ja tõlkijad on osutanud tõlketeenuseid erinevates valdkondades, millest põhiosa on moodustanud juriidilised, äri- finants- ja majandusalased materjalid. Meie poolt osutatavat teenust saab pidada valdkonnapõhiseks, sest igasse konkreetsesse töösse kaasame vajadusel ka vastava ala spetsialiste.