Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127765

TÕLKIJA (inglise-eesti)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Inglise-eesti tõlkija põhitööks on ingliskeelsete materjalide tõlkimine eesti keelde , kasuks tuleb kolmanda keele valdamine (saksa, vene, prantsuse või mõni skandinaavia keel), sissetellitud tõlgete kvaliteedikontroll s.h. toimetamine ja väljastusülevaatus, ning tõlkeprojektide juhtimine konkreetsete püsiklientide lõikes.

Ootused kandidaadile

KVALIFIKATSIOON
* eesti keel emakeelena
* laitmatu inglise keele oskus
* varasem tõlkekogemus min. 3 a. ja/ või magistrikraad kirjalikus tõlkes
* kasuks tuleb tõlkemäluprogrammide tundmine (võimalik õppida koha peal)
* soov töötada meeskonnas ning kontoritingimustes
ISIKUOMADUSED:
* tööülesannete täitmisel püsiv, täpne ja kohusetundlik
* soov siduda end tõlkeäriga pikemas perspektiivis
* hea pingetaluvus ja tööjõudlus - tulemustele orienteeritud isiksus
* kiire õppija ja uuendustega kohaneja

* võimalus mõjutada olulisi protsesse arenevas firmas ning areneda ise koos firmaga
* meeldiv töökeskkond väikeses meeskonnas;
* kaasaegsed töötingimused kesklinna kontoris (Tuukri 54, vana Peda keeltemaja taga);
* tulemustele orienteeritud palk;
* huvitavad projektid

Tööpakkumise number
#127765