Värsked tööpakkumised

Tõlketeenuste müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 181631

Tööpakkumise number

181631

Töö kirjeldus

Pakume tööd tõlketeenuste müügijuhile Tallinnas, kelle tööülesanneteks on:
- kliendisuhete loomine ja hoidmine
- tõlketeenuste müük
- tellimuste täitmise eest vastutamine

Nõudmised kandidaadile

- tõlketeenuste müügikogemus
- arvuti ja internetiühenduse olemasolu
- head arvuti tundmise oskust
- täpsust ja korrektsust
- kõrgharidust

Ettevõte pakub

- huvitavat ja mitmekülgset tööd
- vabalt valitud tööaega ja töökohta
- konkurentsivõimelist tulemustele vastavat tasu

Lisainfo

Tekstiabi.ee on uudne tekstikirjutamise- ja tõlkebüroo internetis, kus tellimuste koostamine, edastamine, tehingute sõlmimine, kauba liikumine, kontrollimine, kauba eest tasumine ning autori varaliste õiguste üleandmine toimub ühes keskkonnas, arvutivõrgu kaudu. Tellimused esitatakse kindlale autorile otse või leitakse sobiv autor börsi kaudu. Tellimisel broneeritakse tellija veebikontol raha töö maksumuse ulatuses, töö eest tasumine autorile toimub teksti üleandmise / vastuvõtmise hetkel. Kõik tehingud kauplemissüsteemis toimuvad tellijate ja autorite vahel, Tekstiabi.ee tegutseb agendisuhetes.

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
19. november 2009
Kuulutus sisestati:
23. juuli 2009
Lisainfo palga kohta:
tulemuspalk

Tekstiabi.ee on kirjalike tekstide ja tõlgete ostu-müügi-tellimise keskkond internetis. Tekstide ja tõlgete tellijad ühelt poolt ning professionaalsed tekstikirjutajad ja tõlkijad teiselt poolt, lepivad kokku töö teostamise tingimused. Töö autor saadab tellija soovidele vastava töö tellijale, selle vastuvõtmise hetkel toimub töö eest tasumine ning tellija saab tekstiga seonduvate autoriõiguste omanikuks.