Värsked tööpakkumised

(tõlke)projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 29198

Tööpakkumise number

29198

Töö kirjeldus

Kvaliteettõlgete tegemisele orienteeritud Wiedemanni
tõlkebüroo pakub alates maikuust täiskohaga
tööd tõlkeprojektide juhile. Projektijuhi igapäevane töö on
erinevate tõlkeprojektide juhtimine, mis hõlmab suhtlemist
meie klientide ja tõlkijatega, hinnapakkumiste tegemist jms.
Töö edukaks sooritamiseks peab töötaja evima head
organiseerimisvõimet, taibukust, keeleoskust ja arvutamisoskust ning külma närvi.
Meie väiksesse tiimi on teretulnud kõik toredad, töökad ja
entusiastlikud inimesed.

Nõudmised kandidaadile

kõrgharidus
projektijuhtimise kogemus (soovitavalt tõlkeprojektid)
väga hea emakeeleoskus (emakeel - eesti keel)
väga hea inglise keele oskus
hea vene ja soome keele oskus
hea arvutioskus

Isiksuseomadustest on vajalikud:

organiseerimis- ja algatusvõime
kohusetunne ja hoolivus
pingetaluvus
täpsus
arvutusoskus

Ettevõte pakub

Pakume võimalust oma anded meie juures ellu rakendada, ja
rikastada oma tegevusega nii iseennast kui ka ettevõtet.
Pakume päevi täis tööd, aga ka motiveerivat töötasu.
Töökoht asub mugavalt Tallinna südalinnas.

Lisainfo

Kuulutus kehtib 30. aprillini.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. mai 2004
Kuulutus sisestati:
13. aprill 2004

Meie eesmärgid ja tegevuse võtab kokku moto: Ilusad tõlked.
Tegutseme aastast 1999/2000.