Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #100401

Tõlkeprojektide juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tõlkeprojektide juhi tööks on klientidega suhtlemine ja seeläbi tõlkeprojektide juhtimine alates tellimuse vastuvõtmisest kuni töö väljastamiseni. Pidev kontakt klientide ning personaliga (tõlkide, tõlkijate, küljendajatega jne.) eeldab head läbirääkimiste oskust, täpsust, kiirust, pingetaluvust ning rõõmsat meelt.

Ootused kandidaadile

Väga hea eesti keele oskus (lisaks ühe võõrkeele oskus- soovitatavalt inglise- ja või vene keele oskus suhtlustasandil, teised keeled tulevad kasuks).
Hea arvuti oskus.
Kiire õppimisvõime ja hea tehniline taip.
Väga hea suhtlemisoskus, tulemusele orienteeritus, pingetaluvus.

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda kesklinnas
Huvitavat ja vaheldusrikast tööd sõbralikus kollektiivis
Põhipalka ja lisatasu

Lisainfo

Otsime oma meeskonda kõrgelt motiveeritud kolleegi, kelle juures peame ennekõike oluliseks head suhtlemisoskust.

Tööpakkumise number
#100401

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
21. märts 2007

Galandrex tõlkebüroo® on 1997.a. Eesti erakapitalil asutatud ettevõte, mille tegevusaladeks on lisaks kirjalikele ja suulistele tõlketöödele ning lokaliseerimisele ka tõlkematerjalide küljendamine/kujundamine ja vajadusel kirjastamine, samuti mitmesugused multimeediateenused.

Vaata rohkem