Värsked tööpakkumised

Tõlkekorraldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 175692

Tööpakkumise number

175692

Töö kirjeldus

Tõlke- ja lokaliseerimisfirma Synergium TLS otsib tõlkekorraldajat, kelle ülesanneteks on tõlketööde vastuvõtmine, jaotamine, tehniline kontroll, suhtlemine projektijuhtide ja klientidega ning ettevõtte igapäevatöös oluliste probleemide lahendamine.

Nõudmised kandidaadile

Tõlkekorraldaja peab olema hea suhtleja, kiire taibu ja keskmisest parema arvutioskusega ning end inglise keeles vabalt väljendav energiline inimene, kes vajadusel ka pingelises olukorras hakkama saab.

Ettevõte pakub

Pakume parajat palka ja tublisti teadmisi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
23. märts 2009

Kui kasutad arvutit, lehitsed veebi, ostad uue kaamera või mobiiltelefoni, parandad hambaid või juhid traktorit, siis oled tõenäoliselt meiega kokku puutunud. Sest meie aitame aru saada, kuidas kõik see masinavärk töötab ja millal mis nuppu vajutada. Tõlgime kasutusjuhendeid ja lokaliseerime tarkvara. Ja mitte ainult.