Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197080

Tõlkekorraldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime tõlkekorraldajat töötamaks meie koostööpartneri juures Tallinna kesklinna serval. Töökohustuste hulka kuulub tõlketööde laiali jagamine tõlkijatele, toimetajatele ja tõlketehnikutele; vajadusel tõlgetele tehniline kontroll; uutele tõlkijatele tõlkeprogrammide õpetamine. Eelnev samalaadse töö kogemus ei ole nõutav, kuid vajalik on väga hea arvuti kasutamise ning inglise ja eesti keele oskus. Tööaeg on esmaspäevast reedeni 9:00-18:00, kuid vajadusel tuleb teha ka ületunde.

Ootused kandidaadile

- Hea eesti ja inglise keele oskus;
- Aja planeerimise ja ülesannete delegeerimise oskus;
- Kõrge stressitaluvuse ja heade organiseerimisvõimete olemasolu;
- Väga heal tasemel arvuti kasutamise oskus;
- Tahe palju õppida ja teha rutiinivaba tööd.

Kasuks tuleb:
- Eelnev organiseeriva töö kogemus.

Ettevõte pakub

- Konkurentsivõimelist töötasu;
- Palju väljakutseterohket tööd.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata oma CV läbi CV Keskuse või e-postile info (at) absoluterecruitment.ee

Tööpakkumise number
#197080