Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #51566

Tõlkekorraldaja-klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Telefonile ja meilitsi infopäringutele vastamine
  • Klientidega suhtlemine kontoris
  • Hinnapakkumiste tegemine
  • Tellimuste vastuvõtmine ja tellimuste registri pidamine
  • Tõlkide ja toimetajatega suhtlemine
  • Dokumentide notaribüroosse/ministeeriumisse viimine ja sealt toomine
  • Tõlgete väljastuseelne ülevaatus
  • Tööde väljastamine ja arvete vormistamine

Ootused kandidaadile

  • Täpsus, süstemaatilisus, pingetaluvus, hea suhtlemisoskus
  • Inglise keele vaba valdamine kõnes ja kirjas
  • Vene keele valdamine suhtlustasandil
  • Kasuks tuleb kõrgharidus, soome ja/või saksa keele oskus, tõlkimise või toimetamise kogemus, tõlkemäluprogrammide tundmine

Ettevõte pakub

  • Huvitavat tööd sõbralikus kollektiivis
  • Arenguvõimalust
  • Põhipalka + tulemustasu

Lisainfo

Kontor Tallinna kesklinnas, Rahvusraamatukogu kõrval

Tööpakkumise number
#51566

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
16. september 2005

Ad Altum OÜ on noor ja kiiresti arenev tõlkebüroo. Otsime oma väikesesse meeskonda uusi entusiastlikke töötajaid.

Vaata rohkem