Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #289070

Tõlk vene-eesti-vene

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*Menetlus- ja tehniliste tööjuhendite ning muude ettevõttesiseste dokumentide tõlkimine vene keelest eesti keelde või eesti keelest vene keelde;
*tõlgete kvaliteedi tagamine, lähtudes järgnevatest kriteeriumidest:
-terminoloogia
-täpsus
-grammatika
-ladusus ja ühtsus

Ootused kandidaadile

*Väga hea tehniline mõtlemine;
*tehniliste tekstide tõlkimise kogemus;
*hea arvutiskasutusoskus;
*väga hea eesti ja vene keele valdamine nii kõnes kui kirjas;
*oled täpne, eesmärgile pühendunud ja arenemishimuline.

Kasuks tuleb:
Tehniline haridus;
varasem tõlkeabitarkvarade kasutamise kogemus;
inglise keele oskus.

Erialasele professionaalsusele orienteeritud ning pidevalt arenevat töökeskkonda;
Multikultuursusele ja meeskonnaväärtustele orienteeritud organisatsioonikultuuri;
Konkurentsivõimelist tulemustele vastavat töötasu.

Lisainfo

TULE JA TEEME
MAAILMA VÄIKSEMAKS!

Olles kodus ära... ei ole Sa üksi. Võid helistada teiselt kontinendilt, aga tundub, nagu oleksid samas toas.
Selle teevad võimalikuks inimesed, kes ühendavad mobiilsideseadmete abil pea poole maailma rahvastikust.

Tööpakkumise number
#289070

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2012

Ericsson on maailma juhtivaid sidevõrguseadmete tootjaid, pakkudes telekomiteenuseid ning multimeedia lahendusi enam kui 175 riigis. Ericsson on olnud telekomivallas tegev juba üle saja aasta ning meie loodud võrgus liigub üle 40% mobiilsest kõne- ja andmesidemahust maailmas. Ericsson on üks väheseid globaalseid ettevõtteid, mis suudab pakkuda täisteenust kõikidele peamistele mobiilside standarditele.

Meid innustab soov ja tahe ühendada inimesi ja tuua nad üle planeedi kokku, kus nad ka ei viibiks. Meilt leiad meeskonna, kelle igapäevasteks põhiväärtusteks on ausus, visadus ja professionaalsus.

Vaata rohkem